Rok Ultra-Resensji (2022) (2023)

Roku nie zaktualizowało swojego najlepszego streamera multimedialnego Roku Ultra na rok 2022, ale teraz go dostajeProfesjonalny pilot głosowyza te same 99,99 USD, co poprzedni model. To znaczące ulepszenie, ponieważ pilot (wcześniej akcesorium za 30 USD) dodaje do miksu sterowanie głosowe bez użycia rąk i wygodne gniazdo słuchawkowe. Możliwości głosowe Ultra nadal nie konkurują z funkcjami AlexaCubo Amazon FireTV(119,99 USD), a także prawie wszystko, co Roku Ultra ma do zaoferowania za 69,99 USDUrządzenie strumieniujące Roku 4K+, mniej portów Ethernet i USB do przewodowych połączeń sieciowych i odtwarzania multimediów z dysków USB. W zależności od Twoich potrzeb te dwie opcje będą prawdopodobnie nieco lepsze, jeśli szukasz opcji obsługującej 4K.urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów.

Znane pudełko, teraz z Voice Remote Pro

Roku Ultra 2022 ma identyczne funkcje i specyfikacjeco testowaliśmy w 2020 roku. Jest to matowa czarna plastikowa obudowa z zaokrąglonymi rogami, która ma wymiary 1,0 x 5,0 x 4,9 cala (HWD). Przednia krawędź ma małe okienko na ekran LED, lewa krawędź ma fioletowe logo Roku, a prawa krawędź ma przycisk do funkcji zdalnego wyszukiwania. Z tyłu znajdują się złącza HDMI, USB i Ethernet, a także złącze zasilania. Urządzenie jest małe, proste i można je łatwo podłączyć do telewizora lub konsoli multimedialnej, ale nie jest tak małe jak Roku Streaming Stick, które można zawiesić na porcie HDMI.

Możesz zaufać naszym opiniom

Od 1982 PCMag testuje i oceniatysiące produktówaby pomóc Ci podejmować lepsze decyzje zakupowe.Przeczytaj naszą misję redakcyjną(Otwiera się w nowym oknie)&Zobacz, jak to przetestowaliśmy (Otwiera się w nowym oknie).

Rok Ultra-Resensji (2022) (1)

(Zdjęcie: Will Greenwald)

Voice Remote Pro nie zmienił się od czasu jego wprowadzenia na rynek w 2021 roku: jest to prosta, matowo-czarna plastikowa różdżka z wyraźnym fioletowym blokiem kierunkowym na górze i fioletową metką z logo Roku na dole, tak jak każdy inny pilot. Roku zdalny. . Nad panelem nawigacyjnym znajdują się przyciski wstecz, home i zasilania, a także mikrofon otworkowy. Poniżej panelu nawigacyjnego znajdują się elementy sterujące odtwarzaniem, dwa programowalne klawisze funkcyjne oraz dedykowane klawisze serwisowe dla Apple TV+, Disney+, Netflix i Paramount+. Na prawej krawędzi pilota znajduje się przycisk głośności i wyciszania, natomiast na lewej krawędzi znajduje się gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i przycisk wyciszania mikrofonu. Z tyłu znajduje się mały głośnik i przycisk parowania.

Dostępne są wszystkie typowe zaawansowane funkcje zdalne Roku. Na początek gniazdo słuchawkowe umożliwia prywatne słuchanie tego, co oglądasz na Roku Ultra (w zestawie znajdują się słuchawki). A jeśli nie możesz znaleźć pilota, głośnik wyda sygnał dźwiękowy po naciśnięciu przycisku zdalnego wyszukiwania na Ultra. Pilot ma wbudowany akumulator, który można ładować za pomocą portu micro USB pod fioletową etykietą.

podobne produkty

Rok Ultra-Resensji (2022) (2)

Rok Ultra-Resensji (2022) (3)

4.5

Niezwykłe

Amazon FireTV-Stick 4K

29,99 $ Zobacz na Amazon(Otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Amazon Fire TV Stick 4K

Rok Ultra-Resensji (2022) (4)

Rok Ultra-Resensji (2022) (5)

4.5

Niezwykłe

Chromecast Google TV

(Video) Ork Super Momci Svadba Vo RESEN 2022 Kontakt Tel 076 655 772
49,98 $ Zobacz to na Amazon (otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Chromecasta z Google TV

Rok Ultra-Resensji (2022) (6)

Rok Ultra-Resensji (2022) (7)

4.5

Niezwykłe

Chromecast z Google TV (HD)

29,98 $ Véalo en Walmart (otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Chromecasta z Google TV (HD).

Rok Ultra-Resensji (2022) (8)

Rok Ultra-Resensji (2022) (9)

4.5

Niezwykłe

Amazon Fire TV-Stick (3. generacji)

26,99 USD Zobacz na Amazon(Otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Amazon Fire TV Stick (3. generacji).

(Video) Tv Tera Bitola Sindikatot od Bitola, Resen i Demir Hisar protiv predlogot na vladata 26 04 2022

Rok Ultra-Resensji (2022) (10)

Rok Ultra-Resensji (2022) (11)

4.0

Świetnie

Kostka Amazon Fire TV (2022)

124,99 $ Zobacz na Amazon(Otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Amazon Fire TV Cube (2022).

Rok Ultra-Resensji (2022) (12)

4.0

Świetnie

Roku Streaming Stick 4K

46,11 USD Zobacz na Amazon(Otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Roku Streaming Stick 4K

Rok Ultra-Resensji (2022) (13)

4.0

Świetnie

Urządzenie strumieniujące Roku 4K+

69,99 $ Zobacz na Amazon (otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Roku Streaming Stick 4K+

(Video) Macedonia Trail Race

Rok Ultra-Resensji (2022) (14)

3.5

Geb

Apple TV 4K (2. generacji)

104,99 $ Zobacz w Best Buy (Otwiera się w nowym oknie)

Przeczytaj naszą recenzję Apple TV 4K (2. generacji).

Jednak główną zaletą Voice Remote Pro jest to, że odblokowuje sterowanie głosowe bez użycia rąk. Pilot jest wyposażony w mikrofon środkowego pola, który może odbierać Twój głos z dowolnego miejsca w pobliżu; Po prostu rozpocznij polecenie od wyrażenia „Hej Roku”. Możesz skierować streamer multimediów, aby wyszukiwał filmy i programy, otwierał aplikacje oraz odtwarzał lub wstrzymywał treści. Możesz nawet sterować telewizorem bezpośrednio, ponieważ pilot może wysyłać sygnały podczerwieni do telewizora. Mikrofon nie ma zasięgu jednego.inteligentny głośnik, więc nie może umieścić pilota w odległym kącie i używać go niezawodnie, ale nadal konsekwentnie odbiera Twój głos, gdy jesteś w rozsądnej odległości.

Rok Ultra-Resensji (2022) (15)

(Zdjęcie: Will Greenwald)

Sterowanie bez użycia rąk jest bardzo przydatne do oglądania tego, co chcesz w telewizji, ale możliwości głosowe Roku wciąż pozostają w tyle za asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Asystent Google. Nie możesz prosić Roku o ogólne informacje, takie jak prognoza pogody, ani używać ich do sprawdzaniainteligentne urządzenia domowe, Na przykład. Jest to czysto rozrywkowy system językowy.

Pamiętaj, że możesz używać Alexy, Asystenta Google i Apple HomeKit do sterowania Roku Ultra lub dowolnym innym streamerem multimedialnym Roku. Więc możesz nawet nie potrzebować funkcji głośnomówiących Voice Remote Pro, jeśli masz już inteligentny głośnik obsługujący jedną z tych usług.

Roku Ultra dostarcza filmy do4KRozdzielczość z dużym zakresem dynamicznym (HDR), w tym Dolby Vision, HDR10, HDR10+ i Hybrid Log Gamma (HLG). Może również wyprowadzać dźwięk Dolby Atmos. Urządzenie posiada radio 802.11ac WiFi oraz port Ethernet do przewodowego połączenia sieciowego.

Interfejs Roku zapewnia dostęp do szerokiej gamy aplikacji i usług zwanych kanałami. W dużej mierze obejmuje wszystkie ważne.usługi przesyłania strumieniowego wideo, w tym Amazon Prime Video, Apple TV+, Crunchyroll, Disney+, Hulu, Netflix i Sling TV. Twitch to jedyne znaczące pominięcie Roku, choć to nic nowego. Być może słyszałeś, że HBO Max i YouTube były kiedyś nieobecne na platformie Roku, ale oba są obecnie dostępne. Roku oferuje również wieledarmowe treściktóry nie wymaga subskrypcji, zarówno za pośrednictwem własnegokanał rokuDostawcy usług i osoby trzecie, takie jak Pluto TV i Tubi. Port USB Ultra umożliwia również odtwarzanie lokalnych multimediów z dysku USB, ale możesz także skorzystać z aplikacji takich jak Plex, aby uzyskać dostęp do filmów podłączonych do komputera w sieci domowej.

Ponadto Roku Ultra obsługuje Apple AirPlay 2, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo wszystko z urządzenia z systemem iOS lub komputera Mac. Działa również z Miracast na komputery z systemem Windows, chociaż Google Cast nie jest dostępny; do tego potrzebujesz chromecasta. Obsługa kopii lustrzanej ekranu pomaga uniknąć braku oryginalnej aplikacji Twitcha.

Rok Ultra-Resensji (2022) (16)

(Zdjęcie: Will Greenwald)

W większości zwycięska kombinacja

Roku Ultra 2022 oferuje świetną wartość za 99,99 USD, ponieważ zawiera teraz Roku Voice Remote Pro. To dobry wybór, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo 4K, sterować głosem bez użycia rąk i kompatybilności z Apple AirPlay. Jednak dopóki nie potrzebujesz portów Ethernet i USB, zalecamy tańszy Streaming Stick 4K + firmy Roku, który zawiera ten sam pilot i oferuje większość takich samych funkcji jak Ultra za 30 USD mniej. Aby uzyskać potężniejsze sterowanie głosowe, kosztuje 49,99 USDAmazon FireTV-Stick 4Kmi $ 49,99Chromecast Google TVoferują odpowiednio Alexę i Asystenta Google, chociaż żaden model nie oferuje sterowania bez użycia rąk; W tym celu zalecamy Fire TV Cube za 119,99 USD. Ale to nie jest warte tego, że żadna z tych opcji nie obsługuje AirPlay; Tak więc model Roku może być lepszą opcją, jeśli masz wiele urządzeń Apple.

Roku Ultra (2022)

4.0

(Otwiera się w nowym oknie)

Zobacz 99,99 USD na Amazon (otwiera się w nowym oknie)

Sugerowana cena detaliczna 99,99 USD

Zalety

  • Voice Remote Pro oferuje sterowanie głosowe bez użycia rąk, gniazdo słuchawkowe i funkcję zdalnego przywołania

  • Soporta Apple Air Play 2

  • Duży wybór aplikacji multimedialnych

w odróżnieniu

  • Funkcje głosowe wciąż pozostają w tyle za Amazon Alexa i Asystentem Google

  • bez aplikacji obkurczającej

Dyplom

Edycja Roku Ultra 2022 nadal jest atrakcyjnym streamerem multimediów, zwłaszcza teraz, gdy jest wyposażona w Voice Remote Pro do sterowania głosem bez użycia rąk.

Czy podoba ci się to, co czytasz?

zapisać sięSprawozdanie z laboratoriumaby otrzymywać najnowsze recenzje i najlepsze wskazówki dotyczące produktów prosto do skrzynki odbiorczej.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do newslettera oznacza zgodę na naszWarunki korzystaniamiPolityka prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów.


Dziękujemy za zarejestrowanie się!

Twoja subskrypcja została potwierdzona. Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą!

Zapisz się do innych biuletynów

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Tuan Roob DDS

Last Updated: 04/01/2023

Views: 6250

Rating: 4.1 / 5 (62 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Tuan Roob DDS

Birthday: 1999-11-20

Address: Suite 592 642 Pfannerstill Island, South Keila, LA 74970-3076

Phone: +9617721773649

Job: Marketing Producer

Hobby: Skydiving, Flag Football, Knitting, Running, Lego building, Hunting, Juggling

Introduction: My name is Tuan Roob DDS, I am a friendly, good, energetic, faithful, fantastic, gentle, enchanting person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.